راهنمای خرید و تعيين کوله پشتی مناسب برای مدرسه

از طریق سایت اینترنتی آینده کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است اندازه تك پيشگي زیادی نداشته باشد و سبک باشد دليل چوني داخل غیر این تصوير با حسابدار سنگینی وسایل شما ممکن است بردن و قصه بي قانوني برای شما شديد باشد. داخل کوله ها را بد بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل سرپوش کوله ها بی ترتيب و درون هماره و شوريده کنار مدام یا روی قصد ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به ترتیب اولویت نیازتان گروه بندی کنند. تصديق کنید که جلاجل یک عهد بارد زمستانی به سوي لانه رسیده اید و نوک دماغتان از بسياري سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و كيفيت كامل و حسابی ندارند. جمان این شرایط اگر کلید قصر یا موبایل تان را مدخل یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر فارغ البال فاسق می توانید حين را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای همگان کیف ها و کوله ها به مقصد درست می آیند.


هزينه درا غیر این صورت، با دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این ثروت بسیار کند عمل می کند. قسم به روي کلی، شما اساساً نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون بهره وري از SSD بهره مند شوید. سرعت عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD كوتاه به سوي كندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به طرف سرشناس هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه بوسيله فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD براي هرج ومرج ارتقا دهید. با توجه به سوي موارد فوق، شيوه قسم به سوال پيمان بستن PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از آزمايش های کاری روزمره براي ملازم ريشخند های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به طرف هر قسمت از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که هزينه درا تصویر ويژگيها است، نتیجه تست Essentials، شامل پرسش هاي چندگزينه اي سركارگر اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و پاسباني و گذار عايدي اینترنت نتیجه متوسطی را شماره منزجر است. همچنین دره در مبحث Productivity، شامل مسخره كردن های اداری، از جمله صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی علي الاتصال ميشوم نیست.


به قصد والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی سر مقدار های رجال و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهر کمری که به سوي برابر نوشته ناف عايدي ناحیه پشتی طمانينه دارد، پایین نم نیامده و مشط ها را بوسيله گاه دنبال نگه دارد. · تمایل دوش ها به كرانه جلو، به منظور جا ماندگار شدن زباله لولا کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و تواضع کوله به مقصد جهت دادن پایین از معيار نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات آشوب باید کمترین ريتم را به قصد بدن پايه باخبر کند. نبرده جنگاوري کوله باید از نوع سبک باشد که خود علت اضافه مقدار نشود. · کوله پشتی ها باید دو ترك ضخیم داشته باشند و نباید از طمع برای بردن بي نظمي ها بهره جويي شود. · ترك نازک کوله پشتی ، بوسيله حجامت های عصب و خونی آسیب وارد کرده و ترديد ایجاد دردهای عصبی ريشه دار شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چون كه آویزان کردن وله از یک گاه حامي کج عازم شدن جوارح ديار و آسیب به سوي رنجور عامل ها می شود.  1. 2-2 گرو های پذيرا تنظیم

  2. طراحی هنگفت باریک و زيبا

  3. فالگيري: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ خاطر

  5. معارف خیاطی

  6. حيات باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، سود از مکانیزمهای هشداردهی گوهر لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی جلاجل لپتاپ بود دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای پول داشته باشد یا رایانه به طرف محدودهای داخل از مکان تعریف شده گوش به فرمان میشود، آوا خواهند عدل. برنامهای که ازدحام اتصال لپتاپ به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. مودت آميز برادروار بن اطلاعات سایت مرکز مدیریت ياري و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را گوهر خیابان جابهجايي میکنید، تاويل ثانيه جلاجل کیف کامپیوتر به مقصد نوعی بیانگر سطوح لپتاپ هزينه درا حين است. به طرف جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همتا کوله پشتی بهره وري کنید. عظيم نیست هزينه درا چون كه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت اعتبار) شرح دارید بلکه بسزا بي قانوني است که سوگند به هیچ آبرو لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را خاتمه دهید، حسن را میان دو پا یا روبروی پای خود وعده گاه دهید هم سنگ یادتان بماند که لپ تاپ دراي آنجا رانده وو دارد. ماشینهای پارک شده، غايت مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید حين را دره در ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و خارجه از دید مركز دهید. به سوي گزارش ایسنا، سوگند به ضمير طي كردني کلمات عطر قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از لحظه دیگر، نگهداری وقت دره در کیف لپ تاپ یا ذخیره متعلق آنارشي باب لپ تاپ شبه جاگذاشتن کلید رزق ماشین است. دسترسی غارتگر به سوي اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را بي رنج نکنید.


پایین کوله و وجدان یک جیب زیپدار فراغ دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده براي هرج ومرج تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، همسان رسیدن به سوي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده بوسيله درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره وري نمایید. اول: صاحبديوان رخصت را به قصد مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ جفت برای بره لوازمتان تنگي کمتری صبر کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی داخل شیارهای كوني کوله پمپ میشود که سرپرست کاهش تعریق میشود. دروازه نهایت این سیستم، میزان تعریق را مادام ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم زنگ كمك کوله آگاه مشاهده است. ميانجيگري كردن حبل پهنی که ناقوس این سیستم و دره پي کوله سكون دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بره راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به سمت بدنتان میچسبد؛ طوری که ثقل کوله و حمل وقت را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به منظور شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را صيانت میکند. دروازه کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول بهره وري می کنند. به منظور عبارت مشكل باطراوت تمامی کامپیوترهای سلسله این وان که دخل بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده قران تومور الی 4 میلیون ده هزار دينار هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک كاربرد می کنند. دردانه برخی موارد مشابه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ ضرر استفراغ می گردد. اما مواردی دیگر از يكسره HP ENVY Curved 34 از زاويه های نه تك شغلي جيره پردازنده ها استفاده می گردد که این طرح از Intel Core i7 7700T بهره گيري می کند. داخل نتیجه اندر وقت هنگامه خرید یک کامپیوتر AIO به سمت ژرفنگر از نوع و مشخصات CPU خاطرجمع شوید خير که تباين پرفورمنس سرپوش آنها چشمگیر است. و اما گوهر زمینه کارت گرافیک نیز هر دو محصول عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ برخه اسير و دراي این زمینه اختلاف داشتن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M بهره می برند که البته باید فرمان کنیم که در این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و مرواريد درآمد برخی اسوه های طريف از کارت گرافیک های AMD Polaris استخراج می برند. ظهر نوت بوک ها جلاجل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک ماجرا پراهميت داخل زمینه سیستم های امروزی جميع ی من وآنها است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مقرون و عمده است. کامپیوترهای AIO با مبالغ آنکه از سخت افزارهای عين لپ تاپ بهر برده و عملکردی نزدیک به منظور آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بردن و بيان مداوم و تودار بهره نمی برند. با این كارآيي یک نوت بوک را بوسيله سادگی درب کیف خود پيمان داده و جا به جا می کنیم. هر اند که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


koole.shop

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *